Shkëndije Mujaj “befason“ me deklaratë: Nuk e pranoj mashkullin që nuk falet 5 herë në ditë

Shkendije Mujaj

Shkëndije Mujaj është këngëtarja e njohur shumë e dashur për publikun, të cilës sa herë i shikonim videoklipet duhet të ishim me patjetër vetëm. Me videoklipet s*ksi dhe fotot e videot ku ekspozonte format e saj trupore, këngëtarja tërhiqte vëmendjen e të gjithëve. Dhë më pas ndodhi çudia. Ajo bën kthesë në jetën e saj, Shkëndija i futet fesë Islame. Bukuroshja është kthyer në një muslimane të devotshme dhe këtë na e tregon edhe nëpërmjet postimeve të saj në rrjetet sociale. Gjithashtu në një intervistë, ajo u shpreh se edhe burrin e donte të devotshëm dhe të falet pesë herë në ditë ja postimi saj: