Rrjedhin lotët, mbesa e dëshmorit me uniformë të UÇK-së emocionon Bekim Jasharin e Marin Memën

Marin Mema autori i emisinit Gjurmë Shqiptare në Top Chanel së bashku me Kryetarin e Skenderajit Bekim Jashari hapen emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova.
Në emisionin Kojshia Show jemi mesuar të shohim befasi të mira dhe shumë emocíon, shkruan InfoKosova. Kështu që gjatë emisionit një vajz hyri dhe e emocíonon shumë Bekim Jasharin dhe Marin Memen me këtë poezi. Ajo ishte mbesa e këtij dësh mori! ja edhe vidjeo ne vazhdim: