Mihrije Braha me fustan të bardhë, kaq bukur po duket pranë bashkëshortit të saj

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë Naimit e veshur me fustan të bardhë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo