Labinot Tahiri “befason“ me fjalë, Ja çka thotë ai për Albin Kurtin


Ish-deputeti i Parlamentit të Kosovës, Labinot Tahiri i ka dal në mbrojtje liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Tahiri nuk beson se ish-kryeministri i Kosovës është antí-amerikan,

Përmes një statusi këngëtari i njohur ka kërkuar nga kundërshtarët e Kurtit që të bëjnë diçka për rinin e Kosovës dhe të mos merren me propag anda.

Postimi i plotë i Labinot Tahiriti: