ISA nuk ja qeli telefonin Ramushit, Ja çka i publikoi tash!

ISA nuk ja qeli telefonin Ramushit, Ja çka i publikoi tash!

Kreu i LDK’së, Isa Mustafa ka reaguar pas raportimeve se nuk i ka hapur telefonin partnerit në koalicion Ramush Haradinaj, duke thënë se këto nuk janë të vërteta dhe se ky po mundohet të krijojë opinion se e ka shpëtuar Liqenin e Ujmanit.

Mustafa përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook ka treguar se i ka rrjedhur e gjithë ngjarja e komunikimit të tyre.

Postimi i plotë: