Isa Mustafa: Ju të Vetëvendosjes jeni bo si Vuçiqi

Isa Mustafa: Ju të Vetëvendosjes jeni bo si Vuçiqi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka deklaruar se po i ndjek reagimet që po bëhen kohëve të fundit nga Lëvizja “Vetëvendosje” dhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiq.

“A po dinë çfarë po thonë?!

Po i përcjell su lmet që po i bëhen Kryeministrit Hoti nga Lëvizja Vetëvendosje, në njërën anë dhe nga Presidenti i Serbisë, në anën tjetër, lidhur me Asociacionin (apo “Zajednicen, me gjuhën e VV-së)

Ja postimi tij: