Grekët nuk kishin gjumë në Prishtinë, “Dardanët” i zgjuan herët me fishekzjarre

Grekët nuk kishin gjumë në Prishtinë

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Greqisë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Djelmoshat e Challandes edhe pse me mungesa të shumta, do të mundohen që sonte në “Fadil Vokrri” të bëjnë ba llë një Greqie probl ema tike, shkruan IndeksOnline

Kështu Kombëtarja greke dje ka arritur në Prishtinë, ndërsa ata sot u zgjua më herët, pasi “Dardanët” kishin përgatitur fishe k zj arre për ta, kjo për t’i shka ktuar telashe me gjumin.