Deputetja 22 vjeçare e Vetëvendosjes “çmend“ ndjeksit e saj!

Fjolla Ujkani

Ajo është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje. Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”, shkruan Reporteri.net. Ajo ka publikuar fotografi nga atje, ku tregon se qëndron mirë edhe me línjat tru pore.
“Shkretëtira e Arabisë jo, po Rëra e hedhur😆”, ka shkruar ajo në Facebook.