Deputeti i AAK-së zbulon diçka të papritur për Nasim Haradinajn

Deputeti i AAK-së

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Rasim Selmanaj, përmes një fotografie të postuar në faqen e tij në facebook, ka shkruar lidhur me arre stimin e Nasim Haradinajt, nënkryetar i OVL-së së UÇK-së. “Çfarë ironie dhe padrejtësie. Në vitin 1981 ishte arre stuar dhe dë nuar bashkë me pothuajse komplet familjen. Në vitin 2020 me e pa arre stimin e Nasim Haradinajt është e rëndë e shok uese!”, shkruan ndër tjerash Selmanaj, përcjellë “Bota sot”. Postimi i plotë nga Rasim Selmanaj: