Blerim Devolli: “Në Kosovë ka pare, vetëm duhet me ditë çka me punu“

Blerim Devolli: “Në Kosovë ka pare, vetëm duhet me ditë çka me punu“

Biznismeni i njohur Blerim Devolli gjate intervistes se mbremshme ka folur mbi pasurin e tij.

Devolli u shpreh se Kosova nuk eshte shtet i varfun sic thonë disa të tjerë, në Kosove ka pare, vetem duhet te dini se cfare te punoni.

‘Une ja kam pa hajrin Kosoves, kam dite cfarë të punoj dhe sot i kam prek milionat.’